Szkoły Kategoria: Szkoły

Szkoły - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Przedszkole prywatne Wieliczka »

  Niezwykle znaczące jest to, żeby o kształcenie się potomstwa dbać już od najmłodszych lat. Wtedy to maleństwo uczy się najwięcej, pozyskuje znaczną ilość umiejętności i ma chęć do tego, ażeby kształcić się znacznie więcej. Należy zatem zadbać o to, żeby dostarczyć mu jak najlepsze możliwości rozwoju. Prywatne przedszkole w Wieliczce to miejsce, gdzie poprzez bawienie się maluch nauczy się dużo znaczących spraw. Nie będzie odbierało tego jako obowiązek, ale jako zabawę. Na dodatek czynimy, że maluch u nas czuje się pewnie jak w domu. Przyjazna aura i specjalistycznie wyedukowana grupa pedagogiczna czuwa nad dziećmi. Przedszkole Wieliczka to miejsce, gdzie bez wahania można doprowadzić własne maleństwo. Zaopiekujemy się nim, zatroszczymy się o to, ażeby czuło się dobrze jak również zagwarantujemy mu narzędzia rozwoju. Przedszkolak z pewnością będzie szczęśliwy i z chęcią przyjdzie do nas kolejnym razem. Nasze przedszkole to doskonały pomysł dla każdego.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie wyższe w Polsce »

  Grupa osób tworząca serwis Opinieouczelniach.pl ma świadomość, że na pytanie na jakie studia się wybrać, nie jest prosto odnaleźć odpowiedź. Dzisiejszy rynek edukacyjny przedstawia różnego typu studia kierunki. Wyszukanie z nich kierunku, który będzie wyjątkowo odpowiedni jest w wielu przypadkach bardzo trudne. Uczelnie wyższe w Polsce oferują różnorodne propozycje edukacyjne. Dlatego tworząc portal Opinieouczelniach.pl dokładano, jak też ciągle dokłada się wszelkich starań, by zapytanie jakie studia wybrać, nie było dla przyszłego studenta zapytaniem traumatycznym. Informacje na portalu poukładane są na bloki pod kątem tematyki. Dotyczą one takiego rodzaju zagadnień jak kierunki studiów, praca, zawody czy ranking uczelni. Dużym powodzeniem wyróżnia się również podstrona portalu, przedstawiająca uczelnie wyższe w Polsce pod kątem tworzonych na ich temat opinii. Dotyczą one zarazem poszczególnych kierunków jak psychologia studia czy też studia medyczne, czy aktywności danej uczelni. Bez względu czy szukasz studia Kraków bądź studia Gdańsk, portal Opinieouczelniach.pl efektywnie pomoże ci w tych poszukiwaniach.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielski Opole »

  Nauka angielskiego z Language-professional posiadającą swoją siedzibę w Opolu może być przyjemna i skuteczna. Nasza propozycja obejmuje korepetycje angielskiego, przygotowania do matury z angielskiego. Zapisy na zajęcia z doświadczonymi nauczycielami trwają cały rok. Od lat prowadzimy kursy angielskiego i posiadamy już wiele sukcesów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam jak łatwa i przyjemna jest nauka najpopularniejszego języka na Świecie.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Gliwice »

  Stokrotka to instytucja oświatowa która znajduje się na ul. Studziennej w Gliwicach. Z nami każde dziecko może rozwijać swoją osobowość, zdobywać informację i cudownie się bawić. W przedszkolu każdorazowo przeważa życzliwa oraz ciepła aura, każde dziecko czuje się tutaj jak w swoim domu. Organizujemy dużo ciekawych wyjść, np. takich jak: spacery, wycieczki, wyjazd do kina, czy do teatru. Chcemy każdego z rodziców gorąco zachęcić do wejścia na naszą witrynę www, gdzie możecie zaznajomić się z naszą ofertą, zobaczyć jak funkcjonujemy oraz poznać grafik kursów dodatkowych, jak również zobaczyć jakie sukcesy są już na naszym koncie.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Poznań »

  Pierwsze lata dziecka mają znaczący wpływ na jego dalszy rozwój. Małe dziecko, ma znakomite zdolności do przyjmowania nowych wiadomości. Podejmując decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola, rodzice muszą zatem wziąć pod uwagę to, by dane przedszkole oprócz właściwej opieki, zapewniało dzieciom zajęcia, dzięki którym będą miały okazję otrzymywać nowe zdolności. Po skończeniu tego rodzaju przedszkola, dziecko będzie doskonale przygotowane do dalszego poznawania świata. Uniwersytet Maluszka - prywatne przedszkole Poznań, zalicza się do tego typu przedszkoli, gwarantujących dzieciom wyjątkowej jakości opiekę, której składnikami będą zabawy jak również metody wychowawcze, dzięki którym zdolności dziecka będą doskonale pobudzane. Uniwersytet Maluszka - przedszkole Poznań to przedszkole, do którego każdy rodzic może mieć całkowite zaufanie. Maluszki mają możliwość uczestniczyć w spotkaniach muzycznych, ćwiczeniach z gimnastycznych jak też nauce języka obcego. Wykwalifikowana jak również przyjazna kadra z tego prywatnego przedszkola, dokłada wszystkich starań, by czas jaki dzieci spędzą w przedszkolu był czasem niezapomnianym.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs przedłużania rzęs »

  Wybierając kurs przedłużania rzęs dowiedz się jak duże są grupy, trudno jest się uczyć jeśli grupa liczy 10 uczestników. Grupy w STYL - STUDIO nie przekraczają 4 osób i jest to zaleta którą należy wziąć pod uwagę. W małej grupie uczysz się w wyższym stopniu skutecznie i więc w krótszym czasie przyswoisz więcej wiedzy. Nasza Placówka stawia na dużo godzin praktycznych w całym szkoleniu jest 9 godzin lekcyjnych kursu przedłużania rzęs 8 godzin to zajęcia praktyczne. Pozostała jedna godzina kursu przeznaczona jest na zdobywanie gruntownej wiedzy na zajęciach teoretycznych. Zajęcia teoretyczne ograniczyliśmy do podstaw, które musisz znać aby poprawnie wykonywać zawód kosmetyczki.Podczas 1 dniowego kursu przedłużania rzęs 1:1:•zapoznasz się ze sposobami przedłużania rzęs, oraz wszystkimi akcesoriami do tego zabiegu;•dowiesz się, jak przygotować stanowisko pracy, co zapewni sprawną i komfortową pracę;•nauczysz się wykonywać zabieg przedłużania rzęs, który daje rewelacyjne efekty;•zdobędziesz wiedzę z zasad pielęgnacji przedłużonych rzęs, żeby móc informować swoje klientki;•nauczysz się jakie jest odpowiednie dopasowanie długości rzęs, ponieważ zadowolenie klientki to podstawa,•dowiesz się, jaka jest prawidłowa technika usuwania rzęs, żeby równie sprawnie wykonywać ten zabieg;•otrzymasz kuferek do przedłużania rzęs na własność, żeby na i po szkoleniu móc od razu praktykować!W kuferku znajdziesz:•10 opakowań rzęs po 0,25 gram•primer•żel do demakijażu oczu •klej czarny•2 pęsety•taśmę zabezpieczającą•10 szt. aplikatorów•podkładkę na klej•remover•2 szczoteczkiStawiamy na praktykę! Dlatego na tym szkoleniu po krótkim wstępieteoretycznym, do końca zajęć cały czas ćwiczysz dopasowanie oraz przedłużanie rzęs na swojej modelce!Po ukończeniu szkolenia wręczamy Ci Dyplom ukończenia kursu przedłużania rzęs.Gwarantujemy naukę w małych grupach – więcej się nauczysz!Zapewniamy w pełni wyposażoną w sprzęt i kosmetyki pracownię – żebyś mogła dużo ćwiczyć!Dostarczamy materiały dydaktyczne – konspekt teoretyczny ułatwi Ci naukę!Świadczymy bezpłatne konsultacje – po ukończeniu szkolenia możesz liczyć na naszą pomoc!Sprawdź nas – przyjdź i zobacz jak wyglądają zajęcia – to nic nie kosztuje!Zapraszamy również na kurs kosmetyczny, na którym możesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kosmetyki, możesz skorzystać także z kursu stylizacji paznokci.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Studia w Poznaniu to bardzo fajna sprawa. Cudowne miasto, interesujący ludzie, wiele uczelni. Problem polega tylko na odpowiednim wyborze tego ostatniego. Jeżeli więc nie wiecie, gdzie się uczyć, zapoznajcie się z ofertą Wyższej Szkoły Zawodowej Kadry dla Europy. To wyjątkowa placówka, która zatrudnia znakomitych wykładowców, ale co więcej, ludzi z pasją. Na zajęciach nikt nie zasypia znużony, ale słucha z przejęciem wykładu. Uczelnia zapewnia też komfortowe warunki nauczania oraz wiele przyciągających zajęć dodatkowych.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Razem w szkole »

  Księgarnia internetowe BOOKNET ma w swojej ofercie rozmaite podręczniki do zasadniczych przedmiotów szkolnych. Rozprowadza ponadto serie lektur do edukacji ogólnej - "Razem w szkole". Są to publikacje przygotowane dla najmłodszych uczniów, którzy używając ich, zyskują wstępną wiedzę z w większości dziedzin. Utrwalają zdobyte wiadomości, rozwijają swoje zdolności i dowiadują się, co rozbudza ich największe zaciekawienie. Serię "Razem w szkole" można kupić w e-księgarni, po wcześniejszym zalogowaniu lub zarejestrowaniu się.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Wrocław »

  W serwisie przedstawiona została szkoła angielskiego English-Line. Polecane kursy języka angielskiego odbywają się w mieście Wrocław. Różne typy kursów, np. ogólne czy wakacyjne, dostosowane są do potrzeb klienta. Ogromny nacisk w trakcie kursu kładzie się na zajęcia z konwersacji. Program nauczania kursów obejmuje różne poziomy zaawansowania. Klienci placówki mają do dyspozycji między innymi doświadczonych native speakerów. Informacje dotyczące poszczególnych kursów znaleźć można w serwisie.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu stronę internetową wrocławskiej szkoły języków obcych, która prowadzi kursy językowe - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Oferowane są klasyczne zajęcia - w grupach lub indywidualnie, kursy specjalistyczne dla przedstawicieli różnych branż - prawników, księgowych, lekarzy, osób zatrudnionych w branży turystycznej, czy planujących zdawać egzaminy w celu zdobycia certyfikatów językowych.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Szkoły

Szkoły - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: