Gry dla dzieci Podkategoria: Gry dla dzieci

 • Prezent dla dziecka »

  Oferta dla rodziców i wszystkich szukających prezentów dla niemowląt i przedszkolaków – sprawne zakupy w Internecie. Akcesoria dla dzieci z oferty sklepu DlaDzieci24.pl stworzone są z solidnych materiałów. Gwarantują one bezpieczną eksploatację, m.in. dlatego, że nie posiadają groźnych dla zdrowia dziecka komponentów. Do wyboru zabawki interaktywne, huśtawki, meble dziecięce (łóżeczka, krzesełka) i pojazdy (rowerki, samochody, chodziki) o interesującym wzornictwie i pełnej gamie kolorów. Gwarantowane proste zamawianie i bezzwłoczną dostawę (obsługujemy również przesyłki zagraniczne). Kupujący mogą wybrać jedną z dwu form opłat. Możliwość zamówienia newslettera z informacjami o promocjach oraz nowinkach z branży.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Ogólnokrajowy serwis o placach zabaw oraz małej architekturze uruchomiono z myślą o nieustannie rosnącym popycie na powierzchnie rekreacyjne, takie jak place zabaw albo parki. Aktualne analizy akcentują rozwój inwestycji budowlanych tego typu. Przed władzami lokalnymi postawiono obecnie żądania typu wyposażenie każdej ze szkół podstawowych w place zabaw, w zakresie programu „Radosna Szkoła”. Deweloperzy, których klientami są rodziny z małymi dziećmi, budując nowe osiedla, wyposażają je w place zabaw. Priorytetem inwestorów jest gwarancja bezpieczeństwa dzieci, korzystających z miejsc rekreacyjnych. Nowoczesne nawierzchnie na place zabaw spełniają wszelkie przyjęte standardy bezpieczeństwa. Serwis internetowy e-placezabaw.pl istnieje z zamiarem ułatwienia współpracy firm oferujących wszelkie elementy budowy oraz wyposażenia placów, np. urządzenia do zabawy i elementy małej architektury.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy zabawek dla maluchów »

  Zapraszam na blog, w którym znajdziecie testy, opinie i recenzje zabawek, jakimi bawiły się moje dzieci. Opinie są subiektywne ale zawsze szczere. Na stronie znajdziecie również prezentacje filmowe poszczególnych zabawek. W witrynie znajdują się zabawki, które są podzielone na kategorie wiekowe, pod względem użyteczności i funkcji. Każda rzecz opisana jest pod względem jej wykonania, walorów edukacyjnych oraz przydatności dla dziecka. Posty z opisami uzupełniane są regularnie galeriami zdjęć. Materiały są nieustająco uzupełniane nowymi recenzjami. Czytelnicy mają możliwość dodania swojego komentarza, recenzji do każdej omawianej zabawki.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry dla dzieci

Gry dla dzieci - nowa strona:

Adres: