Strony związane z hasłem 'szkoła':

 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA mieści w sobie przedszkole i żłobek. Są to instytucje doskonale zarządzane szczycące się zainteresowaniem coraz większej rzeszy rodziców. Zajęcia przebiegają pod czyjnym okiem uznanych pedagogów. Koncepcja wychowawcza Montessori, ucząca najmłodszych samodzielności, jest jedną z wielu wartościowych koncepcji, używanych przez zatrudnionych tu wychowawców. Na witrynie internetowej przekazywany jest spis zajęć. Rodzice mogą więc monitorować co robią ich wychowankowie. Wychowawcy organizują urodziny dla dzieci na terenie Poznania. Można zlecić nie tylko zrobienie urodzin dla dzieci, także chrztu lub komunii na obszarze Poznania. Ponadto funkcjonuje - wewnątrz UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program mieści w sobie zestawy ćwiczeń, wykłady z ginekologiem, położną i psychologiem.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Razem w szkole »

  Księgarnia internetowe BOOKNET ma w swojej ofercie rozmaite podręczniki do zasadniczych przedmiotów szkolnych. Rozprowadza ponadto serie lektur do edukacji ogólnej - "Razem w szkole". Są to publikacje przygotowane dla najmłodszych uczniów, którzy używając ich, zyskują wstępną wiedzę z w większości dziedzin. Utrwalają zdobyte wiadomości, rozwijają swoje zdolności i dowiadują się, co rozbudza ich największe zaciekawienie. Serię "Razem w szkole" można kupić w e-księgarni, po wcześniejszym zalogowaniu lub zarejestrowaniu się.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca towarzyskiego Poznań »

  Taniec to nie jest przeznaczona tylko dla niektórych grup ludzi aktywność. Bez względu na ilość lat, płeć czy też zdolności ruchowe, każdy ma sposobność zasmakować radość jaka płynie z tańca. Przekonują o tym trenerzy ze szkoły tańca Art Of Move z Poznania. Każda osoba, która zacznie tu naukę tańca ma zagwarantowane wysokiej klasy wsparcie, łączące skuteczną naukę z wyśmienitą zabawą. W ofercie Art Of Move z Poznania mieści się bardzo szeroki wybór różnego rodzaju kursów tańca, z których każda chętna osoba z pewnością wybierze taniec najbardziej jej odpowiadający. Poznańska szkoła tańca realizuje między innymi kursy tańca towarzyskiego, salsy, hip–hop, zumby czy też bachaty. Dla uczestników kursów tańca, którym nie wystarczają normalne zajęcia, szkoła Art Of Move z Poznania oferuje obozy taneczne. Z obozów tanecznych mają sposobność skorzystania też osoby, które nie rozpoczęły jeszcze nauki tańca, a chcą, wiążąc przyjemne z pożytecznym, doświadczyć przygody z tańcem.bachata Poznań

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »