Strony związane z hasłem 'psycholog':

 • Psycholog dziecięcy Warszawa »

  Niesamowicie przejrzysta i łatwa w obsłudze witryna sieciowa psychologa dziecięcego w Warszawie zaprasza wszelkich rodziców i dzieci, którzy zamierzają skorzystać z tego porady. W zakładce Oferta zorientujemy się w szczegółach co portal nam oferuje. Mamy w środku dla przykładu terapię indywidualną, a ponadto terapię dla par oraz sporo więcej. W osobnej zakładce Cennik dowiemy się ile określona terapia kosztuje. Jeśli zaś mamy jakiekolwiek pytania mamy możliwość skontaktować się telefonicznie bądź mailowo, ponieważ dokładne dane kontaktowe również są nam udostępnione. Ciekawą ofertą jest ponadto zakładka Czytelnia. Zajrzyjmy tam, a sami zobaczymy.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Bydgoszcz »

  Szukasz pomocy psychiatry? Zajrzyj na stronę internetową Remedium Clinik, mieszczącego się w Bydgoszczy centrum zdrowia. W ramach psychoterapii indywidualnej wykwalifikowany lekarz psycholog wspiera zarówno osoby zdrowe, jak i doświadczające trudności sytuacyjnych. Prowadzi między innymi: terapię psychologiczną dzieci, doradztwo zawodowe oraz terapię wad wymowy. Jeżeli niepokoją Cię Twoje reakcje, zadzwoń lub przyjdź prosto do centrum. Informacje o konsultacjach czy cenniku wyszukasz na niniejszym serwisie. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Legionowo »

  Psychoterapia podnosi jakość życia dzięki głębszemu zrozumieniu motywów swego postępowania i wzmocnieniu umiejętności do lepszego stawienia czoła światu. Każdego dnia na człowieka czeka mnóstwo sytuacji wywołujących stres, zarówno w miejscu pracy, jak w kontaktach z otoczeniem i w związkach z bliskimi. Osobom wrażliwszym może być trudniej przechodzić przez stres, co czasem powoduje silniejsze reakcje w postaci stanów depresyjnych lub nerwicowych. Kontakt z psychoterapeutą daje możliwość powstrzymania rozwoju zaburzeń i zdobycia umiejętności przezwyciężania problemów.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Mnóstwo z naszych pociech naszych najbliższych męczy się, na co dzień z niewyjaśnionymi chorobami, problemami, zaburzeniami oraz niedoskonałościami. Oprócz tradycyjnych metod stosowanych przez farmakologów coraz częściej mówi się także o korzystaniu z pomocy psycholog szczecin, psychoterapeutów bądź psychiatrów. Nieocenioną metodą pracy z najmłodszymi pociechami jest niewątpliwie leczenie poprzez zabawę jak również i prezenty. Wpływa ona na kreatywność oraz wpływa na wzrost pewności siebie. Pozytywnie wpływa na rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny i emocjonalny. Dzięki niej stan wielu dzieci bardzo się poprawił. Istotne jest, aby dziecko uczestniczyło w programach terapeutycznych regularnie. Zdrowie naszych dzieci powinno być dla swoich rodziców najważniejszym priorytetem, pamiętajmy o tym na każdym kroku.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny Paweł Helfer »

  Jeśli borykają się Państwo z różnymi problemami życiowymi wynikającymi z niemożnością pokonania własnych lęków i wewnętrznych konfliktów, to warto skorzystać z pomocy terapeutycznej. Dobry psychoterapeuta potrafi odkryć w trakcie pracy z pacjentem co jest przyczyną problemów natury psychologicznej i jak sobie z nimi poradzić. Psychoterapeuta Paweł Helfer zaprasza takie osoby do swojego gabinetu we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia terapeutyczne z młodzieżą i dorosłymi. Oferuje także konsultacje internetowe.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Fachowy psychoterapeuta z Wrocławia poleca swoje usługi. Spotkania z psychologiem mają w szczególności rozwiązać jego problemy emocjonalne. Oferta jest skierowana do osób, którzy nie są w stanie sami sobie poradzić ze swoimi problemami. Psychoterapia jest rozmową, która posiada może uleczyć, wtedy gdy jest prowadzona w sposób fachowy. Jest niezbędna, gdy chcemy w sposób świadomy kierować swoim życiem.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »