Dziecko Kategoria: Dziecko

Dziecko - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Nauka pływania dzieci i niemowląt »

  Istnieje bardzo wiele korzyści związanych z przebywaniem w wodzie z dziećmi i niemowlętami. Oto niektóre z nich:
  Nauka pływania powoduje,że układ oddechowy i serce naszego dziecka stają się silniejsze.
  Nauka pływania poprawia siłę fizyczną i wytrzymałość maluchów.
  Przebywanie w wodzie stymuluje świadomość oraz czujności maluchów wobec niebezpieczeństw płynących z otoczenia.
  Nauka pływania dzieci oraz oswajanie się z wodą pobudza świadomość ruchową.
  Pływanie stymuluje wszystkie zmysły.
  Wspólne spędzanie czasu na pływalni poprawia komunikację rodzica z dzieckiem i pozwala na ukształtowanie niepowtarzalnej więzi.
  Zostało udowodnione także, iż dzieci, które uczą się pływać, szybciej się rozwijają, zarówno pod względem fizycznym, jak i umysłowym, wykazują lepiej rozwinięte umiejętności społeczne, są bardziej niezależne i lepiej radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach.
   

  Data dodania: 23 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzesełka do karmienia – blog rodzicielski »

  Każdy rodzic wie, jak wiele radości wnosi do życia przyjście na świat słodkiego maleństwa. Często jednak radości towarzyszy pewien rodzaj niepokoju czy konfuzji, szczególnie nasilony u „rodzicielskich debiutantów”, którzy doczekali się dopiero pierwszego bobasa. To zrozumiałe, że jako rodzice często miewamy różne wychowawcze wątpliwości, ważne jest, aby umieć sobie z nimi radzić. Na moim blogu odnajdziesz wiele cennych porad: i tych z zakresu pedagogiki oraz psychologii dziecięcej, i tych czysto praktycznych dotyczących kwestii, takich jak zabawki edukacyjne, krzesełka do karmienia, kolonie dla maluszków czy zestaw mebli dla dzieci. Wszystkie mamusie i wszystkich tatusiów zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czapki.net.pl »

  Kupno czapki to wbrew temu, co się wydaje bardzo skomplikowana decyzja. Z takim stwierdzeniem z pewnością zgodzi się niemal każda dziewczyna. Bez wątpienia najistotniejszą funkcją czapy jest zabezpieczenie przed mrozem, wiatrem, śniegiem oraz przed innymi negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki czapce ty i twoje dziecko musicie czuć się wygodnie zawsze, gdy wychodzicie z domu. Jednak nie jedynie jej właściwości cieplne są w tym przypadku najważniejsze. Abyśmy mogły czuć się dobrze, czapa musi nie tylko chronić nas przed mrozem, niemniej jednak również dobrze wyglądać. I przede wszystkim, to my musimy w tej czapce świetnie się prezentować! Czapka dla dziecka musi pasować do rodzaju twarzy, koloru włosów, rodzaju cery. Przy tym czapa którą nosimy powinna komponować się z zresztą naszego ubioru czyli na przykład płaszczem i butami. Czapka nie jest więc gadżetem nie mającym znaczenia. Od jej modelu i wzoru uzależniony jest bowiem również wybór szala i rękawiczek. Są tacy, którzy twierdzą, że czapa jest wyrazem naszego stanu ducha. Dlatego znalezienie tej jedynej powinien być poprzedzony solidnymi poszukiwaniami. Ta strona powstała właśnie dlatego, żeby jak najlepiej pomóc Wam w tym wyborze. Zobaczysz tu miliardy intrygujących czapek o różnorakich wzorach i kolorach. Jak już wspominaliśmy uprzedniokażda czapka może funkcjonować jedynie w połączeniu z szalikiem. Polecamy zatem kategorię Nie masz pojęcia na jakiego producenta czapek się zdecydować? bezwarunkowo wejdź na naszą stronę. Prezentujemy czapy tylko rzetelnych i renomowanych marek. Z pewnością wybierzesz taką, która przypadnie Ci do gustu. Specjalnie dla Ciebie zrealizowaliśmy również cykl odpowiednich poradników. Dowiesz się z nich m.in. jak wybrać odpowiednią dla Ciebie czapkę, jaki materiał jest najlepszy oraz jak sprawić by czapa służyła Ci poprzez kilka sezonów. To wszystko i dużo więcej innych informacjiodnajdziesz w tym miejscu.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne UŚMIECH »

  W przedszkolu Uśmiech mogą stale przebywać dzieci w wieku od dwóch i pół do pięciu lat. Jest to przytulne i niebywale przyjazne dzieciom miejsce w dzielnicy Ursus w Warszawie. Do użytku dzieci są 4 sale, plac zabaw i ogródek - zobacz więcej. Nasi doświadczeni wychowawcy troszczą się o wszechstronny rozwój emocjonalny i społeczny najmłodszych. Nasze przedszkole zapewnia dzieciom naukę w dwóch językach. Styczność z językiem ma miejsce w czasie zajęć teoretycznych i zabaw muzycznych i ruchowych. Przedszkola takie jak to starają się upraszczać życie rodzicom, dlatego placówka przedszkolna czynna jest w przedziale czasowym 7-18. Dzieci mają także swój ogródek, w którym uczą się pielęgnacji kwiatów i warzyw. Żeby móc w pełni korzystać z oferty należy wnieść opłatę wstępną i czesne. W okresie wakacyjnym rodzice niekorzystający z placówki płacą jedynie 50 % i jednocześnie mają prawo do pięciu dni bezpłatnej opieki nad dzieckiem. Posyłając dziecko do przedszkola Uśmiech dajesz mu możliwość uczestniczenia w zajęciach umuzykalniających i w zajęciach tanecznych. Będzie ono także objęte opieką psychologa oraz będzie miało możliwość brania udziału w spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Mnóstwo z naszych pociech naszych najbliższych męczy się, na co dzień z niewyjaśnionymi chorobami, problemami, zaburzeniami oraz niedoskonałościami. Oprócz tradycyjnych metod stosowanych przez farmakologów coraz częściej mówi się także o korzystaniu z pomocy psycholog szczecin, psychoterapeutów bądź psychiatrów. Nieocenioną metodą pracy z najmłodszymi pociechami jest niewątpliwie leczenie poprzez zabawę jak również i prezenty. Wpływa ona na kreatywność oraz wpływa na wzrost pewności siebie. Pozytywnie wpływa na rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny i emocjonalny. Dzięki niej stan wielu dzieci bardzo się poprawił. Istotne jest, aby dziecko uczestniczyło w programach terapeutycznych regularnie. Zdrowie naszych dzieci powinno być dla swoich rodziców najważniejszym priorytetem, pamiętajmy o tym na każdym kroku.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czym można zająć malucha na dłużej niż 5 sekund ? »

  Blog skierowany jest głównie do rodziców, którzy szukają fajnych, ciekawych zabawek i książek dla dzieci, które zajmą ich malucha na dłużej niż krótką chwilę. Poszczególne wpisy zawierają krótki opis danej zabawki lub książki, jej zdjęcia oraz sklepy, w których można je nabyć. W komentarzach można się wymieniać swoimi doświadczeniami na temat zaprezentowanych zabawek lub zaproponować inne, które również mogą kogoś zainteresować.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Niepublicznego PROMYCZEK Dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Nasza placówka znajduje się w Bielska-Białej przy ulicy Podgórnej 12. Dziecko w przedszkolu ma zdobyć szereg umiejętności i rozwinąć swe indywidualne zdolności i talenty. Wychowanek przedszkola winien nabyć samodzielności i otwartości na otaczający go świat. Wszystkie nasze starania i założenia zmierzają do tego, by Twoje Dziecko osiągnęło taki stopień dojrzałości, który umożliwi mu sprostanie wymaganiom stawianym przez szkołę, by Twoje Dziecko rozwinęło wszystkie talenty i zdolności. Osiągnięcie założonych celów możliwe jest przez zabawę, zaciekawienie dzieci światem, który go otacza. Organizując proces edukacyjny, pamiętamy, aby zabawa była dla dzieci nauką, a nauka zabawą. Istotne znaczenie w realizacji postawionych celów ma dobór metod aktywizujących dzieci. Proces edukacyjny stymuluje rozwój dziecka, jeżeli tworzy się warunki do ujawnienia jego możliwości rozwojowych oraz odpowiednio wyposażone miejsca. W wyznaczonych miejscach powinny znajdować się materiały do zabaw. Na sukces edukacyjny wpływ będzie miała także atmosfera życzliwości, osobowość nauczycielki, jej sposób kontaktu i komunikowania się z dziećmi oraz styl pracy. Wiele innych czynników składa się na osiąganie celów, które mają być uzyskane w ramach wdrażanego programu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje. Posiadamy ostatnie wolne miejsca w naszym przedszkolu.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy zabawek dla maluchów »

  Zapraszam na blog, w którym znajdziecie testy, opinie i recenzje zabawek, jakimi bawiły się moje dzieci. Opinie są subiektywne ale zawsze szczere. Na stronie znajdziecie również prezentacje filmowe poszczególnych zabawek. W witrynie znajdują się zabawki, które są podzielone na kategorie wiekowe, pod względem użyteczności i funkcji. Każda rzecz opisana jest pod względem jej wykonania, walorów edukacyjnych oraz przydatności dla dziecka. Posty z opisami uzupełniane są regularnie galeriami zdjęć. Materiały są nieustająco uzupełniane nowymi recenzjami. Czytelnicy mają możliwość dodania swojego komentarza, recenzji do każdej omawianej zabawki.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doremi - z miłości do najmłodszych »

  DOREMI to miejsce, w którym kupisz to, co jest potrzebne modnemu maluszkowi od pierwszych chwil jego życia: świetne gatunkowo ubranka; ręcznie robione dekoracje, które ozdobią jego małe królestwo; zaproszenia na chrzciny, roczek; piękne albumy; sesje fotograficzne, które są wspaniałą pamiątką na całe życie zarówno dla rodziców jak i dziecka oraz wiele, wiele innych niepowtarzalnych i pięknych rzeczy. DOREMI zaprasza również fotografów do zakupu ślicznych czapeczek, opasek i innych akcesoriów niezbędnych do tworzenia niezwykłych sesji fotograficznych. Wszystkie akcesoria do sesji są wykonane ręcznie z dbałością o każdy szczegół. DOREMI nie produkuje masowo, nasze akcesoria często są dostępne w pojedynczych egzemplarzach lub maksymalnie w kilku sztukach.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak być rodzicem i nie zwariować »

  Strona dla rodziców oraz przyszłych rodziców. Porady, jak dobrze i mądrze wychowywać. Znajdziesz tu rozwiązywanie swoich problemów wychowawczych. Rozwiejemy twoje najczęstsze obawy, pomożemy w wyborze szkoły i przedszkola. Chces wiedzieć, czy twoje dziecko prawidłowo się rozwija? Jak obchodzić się z niemowlęciem? Od nas dowiesz się, jakie popełniasz błędy wychowawcze, jak zmienić zachowanie dziecka, jak sprawić, żeby cię słuchało.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dziecko

Dziecko - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: